KARALIENĖS MORTOS MOKYKLA KVIEČIA Į VASAROS STOVYKLĄ  inTegra House

Liepos 9-15 dienomis 6-9 metų vaikams (vietų nebėra)

Liepos 16-22 dienomis  6-13 metų vaikams

Kūrybos namuose "inTegra House", Ežero g. 16, Subartėnų km., Elektrėnų sav.

REGISTRACIJA

• Poilsis ir pramogos moderniai įrengtoje aplinkoje;
  • Nepamirštami įspūdžiai - nakvynės palapinėse!
  • Šaunieji Karalienės Mortos mokyklos mokytojai – Donatas, Armanda, Darius, Virgita, Simonas, Emilija ir Deividas ugdys kūrybiškumą, pagarbą, drąsą, tvirtumą ir jautrumą.

STOVYKLOS PROGRAMA:

Sekmadienis įsikūrimas, susipažinimo žaidimai.

Pirmadienis – kūrybiškumo diena.
Kūrybinių idėjų ir savaitės tikslų generavimas (integruota anglų kalba), “Gamtos knygos” vizualizacija, dailės taškynės.

Antradienis – pagarbos diena.
Pagarba aplinkai ir žmogui per judesį ir dainą (integruota anglų kalba), žaidimas komandoje, kito žmogaus pajautimas, meditacija būnant drauge ir vienumoje.

Trečiadienis – drąsos diena.
Drąsūs, pilni tyrinėjimo ir atradimų žygiai gamtoje (integruota anglų kalba), JustDance vakaras, drąsos išraiška per meną ir dainą.

Ketvirtadienis – tvirtumo diena.
Diskusija “Kodėl turime būti tvirti” (integruota anglų kalba). Tvirtas kūnas, vidinė stiprybė ir tvirtas balsas. Gamtos išsaugojimo ir puoselėjimo svarba.

Penktadienis – jautrumo diena.
Žmogus – gamtos dalis. Gamtos knygos išpildymas, jautrus žvilgsnis į gamtą ir žmogų (integruota anglų kalba).

Šeštadienis - savaitės pasiekimų džiaugsmai, pasidalinimas įspūdžiais, atsisveikinimas.

Stovyklos kaina - 380 eurų.

Daugiau informacijos tel. nr.: +370 640 63435 (Kristina)