Pasimatuokite Karalienės
Mortos mokyklą
REGISTRUOTIS

APIE DARBĄ

#PašaukimoPedagogams esame atviri nuolat!

Ar pritariate, kad:

*vaiko ir mokytojo santykis turi būti grįstas abipuse pagarba;

*KAIP mokyti yra ne mažiau svarbu nei KO mokyti;

*svarbu IŠmokyti vaiką, o ne "išeiti programą";

*itin svarbu gebėti kritiškai mąstyti, įvairiapusiškai analizuoti ir vertinti situaciją, kiekvienu klausimu pasirinkti protingą poziciją;

*mokytis turime visą gyvenimą;

*mokytojas sudaro kontraktą, o ne atidirba kontaktines valandas;

*ugdydami jaunąją kartą keičiame Lietuvą.

Jei į šiuos teiginius atsakote TAIP ir norite dirbti Karalienės Mortos mokykloje - nedvejodami siųskite savo CV ir motyvacinį laišką info@kmmokykla.lt

laisvos pozicijos

VILNIUS

Pradinė mokykla