Rekomendacijos visoms Lietuvos ugdymo įstaigoms dėl ugdymo perkėlimo į virtualią erdvę
2020.03.15

„Mano giliu įsitikinimu, dabar yra metas, kai visi turime suremti pečius ir dirbti išvien, nes visi vaikai yra Lietuvos vaikai. Pastarosiomis dienomis buvau liudininke bendrystės, empatijos, susitelkimo ir tvirtumo mūsų bendruomenėje, kad būtų užtikrinta ir ramybė, ir ugdymo tęstinumas. Mokytojai yra tie, kurie gali užtikrinti tikrumą šiomis netikrumo savaitėmis. Suprasdami, kad sugebėjome labiau pasiruošti, nei dauguma ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų Lietuvoje, norime pasidalinti savo patirtimis ir sukaupta medžiaga. Tai mūsų #DuoklėLietuvai šiuo sunkiu visiems metu. Būkime tvirti!”

Dr. Austėja Landsbergienė

Dokumentą, padėsiantį visos Lietuvos darželiams ir mokykloms pasiruošti ir užtikrinti pilnavertį vaikų ugdymą virtualioje erdvėje karantino metu, galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.