Vasaros dienos stovykla PASIVYK ŽINIAS
2021.05.24

Vasaros dienos stovykla 10-11 metų vaikams

PASIVYK ŽINIAS

2021 m. birželio 28 – liepos 2 d., nuo 9:00 iki 16:30.

REGISTRACIJA

Kviečiame į rimtą, tačiau linksmą mokslo nuotykį su Karalienės Mortos mokykla. Mokytis yra smagu – kviečiame tai patirti!

Įtvirtink gramatiką, pasikartok matematiką, išdrįsk bendrauti angliškai! Paruošėme itin koncentruotą dienos stovyklos programą, kuri padės 3-4 kl. mokiniams užpildyti atsiradusias žinių spragas ir atrakinti vidinį potencialą.

Įsivertinimo testas. Prieš stovyklos pradžią kviesime atlikti įsivertinimo testą, pagal kurio rezultatus adaptuosime programą.

Pagrindiniai 3-4 kl. kurso lietuvių, anglų kalbų bei matematikos elementai. Itin koncentruotai ir profesionaliai sudėlioti į intensyvias ir įtraukiančias veiklas.

Individualios rekomendacijos. Kiekvienas po stovyklos gaus individualų „receptą“ – silpnųjų bei stipriųjų pusių įvardijimą bei rekomendacijas tolesniam žinių įtvirtinimui.

Kaina – 220 eurų (nesusirinkus pamainai arba jei stovykla negalės vykti dėl pandeminių ribojimų – pinigus grąžinsime). Maitinimas 2 kartus per dieną. Į kainą įskaičiuotas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų.

DIENOS PLANAS

9:00-09:30 – įvadas į dieną.

09:30-12:30 – lietuvių k., anglų k., matematikos užsiėmimai su aktyviomis pertraukomis.

12:30-13:00 – pietūs.

13:00-15:00 – kontekstinė tiriamoji, žinias padedanti gilinti/ pritaikyti užduotis.

15:00-15:30 – pavakariai.

15:30-16:30 – dienos aptarimas, žaidimai.

Daugiau informacijos: monika.simkiene@kmmokykla.lt